HRVATSKA REPREZENTACIJA IZBORILA ULAZAK U 1.LIGU EUROPSKOM GOLFA!

13.07.2022

Hrvatska golf reprezentacija u sastavu Ivan Vučemil, Ivan Ninković, Lukas Buerk, Marko Stepinac, Lovro Horvat i Leo Zurovac nastupili su na Europskom timskom prvenstvu, division 2, u Bugarskoj i osvojili 2.mjesto, najbolji nacionalni plasman do sad na ovom natjecanju, a svojom odličnom igrom izborili su ulazak u 1.ligu- EUROPSKOG TIMSKOG NATJECANJA!

Nakon odlične igre prvog dana kada se igrao stroke play, i osobnim rekordom Ivana Ninkovića od -5, drugog dana u formatu match play pobjedili su poljake s 6:2. U subotu igrali su match play u finalu protiv Slovenije kojeg su izgubili 4,5: 2,5

Svojim entuzijazmom i velikom vjerom u sebe krenuli su na ovo natjecanje, puni su pozitivnog iskustva, a uz to je Hrvatski golf savez jako ponosan na njih!

Iduće godine nastupamo među najboljim reprezentacijama Europe!